7 Temmuz 2017 Cuma

, , ,

Nokia 8 kamerası ile rakiplerini geride bırakacak

Nokia 8 hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Verilen bir aranın ardından akıllı telefon piyasasına yeniden bir dönüş yapan Teknoloji devi, Android telefonları ile oldukça ses getirmişti.Nokia kamera tarafında lider olmak istiyor! Nokia kamera tarafında lider olmak istiyor!
Bir dönem telefon kameralarında lider konumda olan Nokia tahtı geri almak için hamlesini yaptı....
Nokia 8 iris tarayıcısıyla geliyor!
Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 6 modellerini piyasaya sunan HMD Global, bu yılın ikinci çeyreğinde dünyanın dört bir yanına telefonlarıyla yayılması umuluyordu.

Kullanıcılara sunulacak olan üst sınıf özellikleri dikkat çekici Nokia 9'u dört gözle tanıtılmasını beklerken, HMD Global, Nokia 8 ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Nokia 9 ile neredeyse benzer bir tasarıma sahip olan telefon, iris tarayıcıyla kullanıcıların huzuruna çıkacağı iddia edildi.

İris tarayıcısının yeni telefona nasıl entegre edileceği ve nasıl çalışacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Fakat ilerleyen günlerde bu iris tarayıcısıyla ilgili önemli bilgilerin de ortaya çıkması bekleniyor.

Ayrıca sızdırılan poster de cihazın teknik özellikleri de tekrardan gözler önüne serildi. Hızı ve performansıyla tüm dikkatleri üzerine çeken yeni nesil Snapdragon 835 işlemcisinden güç alacak olan Nokia 8, 4 ve 6 GB bellek seçenekleriyle satışa çıkacak. Kullanıcılara 64 GB depolama alanı da sunacak olan teknoloji devi, 5.3 inçlik QHD ekranıyla büyük bir ses getirmeyi hedefliyor.

0 yorum:

Yorum Gönder

Top Ad 728x90