7 Temmuz 2017 Cuma

, , , ,

Ve Galaxy Note 8, kalemi ile birlikte görüntülendi!

Galaxy Note 8 ile ilgili nerdeyse her gün bir sızıntı ortaya çıkıyor. Daha önce kılıfları da sızdırılan Note 8, bu sefer de S Pen ile birlikte görüntülendi. Yatay bir çift kameraya sahip olacağı düşünülen Note 8’de parmak izi tarayıcı yine hayal kırıklığı oluşturacak bir konumda yer almış.


Yeni görselde Galaxy Note 8’e önden bakıldığında Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'a çok benziyor. Ekran S8’de olduğu gibi Infinity Display. İlginç olan, görselde telefonun sol tarafında Bixby tuşu bulunmaması. Galaxy Note Fan Edition'da da bu tuş bulunmuyor. Note FE'ye Bixby'nin yazılım olarak eklendiği açıklanmıştı.

Cihazın arkası incelendiğinde daha önce dikey olarak geleceği düşünülen çift kameranın yatay konumda olduğu görülüyor. Kameranın konumu son haftalarda ortaya çıkan bütün sızıntılarda aynı. Cihazın arkasında çift kameranın yanında LED flaş ve parmak izi tarayıcısı bulunuyor. Daha önce parmak izi tarayıcısının telefonun arkasına Galaxy S8’e göre daha aşağıya yerleştirileceği iddia edilmişti. Ancak son birkaç haftadır ortaya çıkan her sızıntı, parmak izi tarayıcının kamera ile aynı hizada olacağını gösteriyor.

Galaxy Note 8'in Berlin'deki IFA'dan (1 Eylül'de) önce Ağustos ayında tanıtılması bekleniyor. Cihaz, muhtemelen 18.5: 9 en-boy oranıyla 6.3-inç QHD + Süper AMOLED ekran ve 6GB RAM ile gelecek. Note 8'in  Snapdragon 835 işlemciye sahip olması bekleniyor. Fakat henüz tanıtılmamış Snapdragon 836 ile gelme ihtimali de var. Asya ve Avrupa pazarına Samsung'un Exynos 8895 işlemcisi ile çıkması bekleniyor.

0 yorum:

Yorum Gönder

Top Ad 728x90